КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

04 березня 2021 року продовжують роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 012 Дошкільна освіта на факультеті дошкільної та спеціальної освіти, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Під час онлайн-заняття Авраменко Оксана Олександрівна ознайомлювала слухачів з технологіями у роботі з дітьми:

• Технологія фізичного виховання дітей М. Єфименка
  • Технологія розвитку творчої особистості Г. Альтшуллера
  • Теорія розв’язання винахідницьких завдань
  • Технологія «Радість розвитку»
  • Психолого-педагогічне проектування взаємодії дорослого і дитини
  • Діагностична методика Т.О. Піроженко «Мовленнєве зростання дошкільника»
  • Міжнародна виховна система «SELF – ESTEEM»
  • Ейдетики як ефективний метод розвиток пам’яті дітей
  • Програма розвитку дітей від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO»
  • Лялька з особистими історіями (ляльки-персони)

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня педагогічної майстерності і компетентності для подальшого професійного зростання.