Підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів ОС “Бакалавр”

04 березня 2021 року зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання 3 курсу (311з, 312з груп) дистанційно була проведена звітна конференція за підсумками виробничої педагогічної практики. Виробничу педагогічну практику здобувачі проходили дистанційно на базі закладу дошкільної освіти №15 «Сонечко» м. Умані.

Виробнича педагогічна практика у закладах дошкільної освіти є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх педагогів, що забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів та зумовлює оволодіння ними складниками професійної компетентності.

По завершенню практики студенти надали всю звітну документацію керівнику практики та презентували звітні матеріали на конференції.

Бажаємо успіхів студентам у подальшому навчанні та професійному становленні!