КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти сьогодні завершують роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, за напрямами «Вихователь в закладах дошкільної освіти», «Музичний керівник в закладах дошкільної освіти», «Інструктор з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти» «Професійна діяльність асистента вихователя в інклюзивному середовищі ЗДО» тривалістю 150 годин (5 кредитів)

Курси проходили у період з 11 жовтня по 11 листопада 2021 року. Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації здійснювалося у дистанційній формі (платформа Google Meet, застосунок для смартфонів Viber, електронні скриньки).

Для слухачів курсів було організовано двотижневе онлайн навчання, під чс якого слухачі мали можливість відвідувати навчальні заняття, тренінги, майстер-класи викладачів факультету. По завершенню навчання на курсах слухачі успішно пройшли фахове тестування, здійснили написання та захист власних проектів, випускних творчих робіт під керівництвом викладачів факультету.

Цікавими видалися заняття, проведені к. п. н. доцентом Нелею Кравчук «Формування здоров’язбережувальної компетентності у дітей дошкільного віку», к. п. н. викл. Іриною Калиновською «Партнерство з батьками як необхідна умова успішного інклюзивного навчання», д. філос., викладачем Людмилою Черніченко «Командний підхід як необхідна умова забезпечення якісної освіти в інклюзивному класі», к. п. н. доц. Лесею Карнаух «Сучасні дослідження гендерної педагогіки і психології» та ін.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти.