Настановча конференція щодо організації практики зі студентами 331, 332, 333 груп спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання

10 листопада 2021 року відбулася настановча конференція щодо організації практики зі студентами 331, 332, 333 груп спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання.
В ході зустрічі, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам групових керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, ознайомила з метою та програмою навчальної практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.
Груповий керівник практики, Підлипняк І.Ю. висвітлила завдання практики, охарактеризувала вимоги до оформлення робочої та звітної документації, процедуру її подання на перевірку та особливості проведення захисту практики.