Новини, події, оголошення

Конференція онлайн

             22 жовтня 2020 року  відбулась  щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування здоровʼязберігаючих компетенцій дітей та молоді: проблеми, розвиток, супровід». Цього року вона проходила в онлайн-формі на платформі Zoom. Та це аж ніяк не зменшило рівня якості події та кількості зацікавлених учасників. На думку його учасників, усе зорганізували навіть краще, ніж завжди. У програмі було багато цікавих доповідей на пленарному, майстер-класи, дискусії. І всі ці події провели на найвищому рівні.

 

          Незважаючи на те, що проблематика конференції охоплювала різні галузі спеціальної  педагогіки, з’ясувалося, що всі вони інтегровані в загальну площину здоров’язбереження дітей та мають свій особливий практичній сенс під час пандемії Covid-19.

            Організатор конференції – П’ясецька Наталія Анатоліївна висловила щиру подяку колегам, які поділилися результатами досліджень. Під час заходу пролунали доповіді про: особливості організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в карантинних умовах  (проф. О. Біда), проблеми організації та проведення педагогічної практики під час карантину (Л. Колісник), динаміки психоемоційних станів українців під час пандемії (М. Лемещук), психологічної підтримки під час пандемії (І. Любченко).

             У рамках заходу учасники обмінялися позитивним досвідом, запропонували ідеї спільних проєктів й обговорили їх. Також науковці розглянули можливості наступних зустрічей за умов пандемії коронавірусу й пов’язаних із нею карантинних обмежень.