ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

14 листопада 2023 р. у рамках реалізації договору про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) № 368 загального типу Дніпровського району м. Києва для здобувачів ОС «бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта було проведено гостьову лекцію на тему: «Музично-театралізована діяльність в закладі дошкільної освіти» в рамках викладання дисципліни «Теорія та методика музичного виховання».

Лектор: Нестеренко Олена Григорівна – вихователь-методист, керівник гуртка театралізованої діяльності КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) № 368 загального типу Дніпровського району м. Києва, яка поділилась власним досвідом роботи. Метою лекції було ознайомити здобувачів вищої освіти з музично-театралізованою діяльністю в закладі дошкільної освіти. Олена Григорівна особливу увагу акцентувала на театралізованих іграх та виставах, які сприяють зануренню дошкільників в світ фантазії, їх розвитку спілкування, чуттєвого пізнання навколишнього світу. А також представила фото та відео результатів роботи гуртка театралізованої діяльності, який функціонує в КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) № 368 загального типу Дніпровського району м. Києва.

Тема лекції викликала жваве обговорення та зацікавленість здобувачів вищої освіти. Було підкреслено практичний аспекти лекції, її важливість. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність гостьового лектора викликали позитивні враження.

Гостьова лекція проведена на високому науково-методичному та практичному рівні. Щиро дякуємо  лектору за цікавий виклад теми!  Сподіваємось на продовження співпраці!

Модератор лекції – Підлипняк І. Ю., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.