Facebook стане платним

Американська соцмережа Facebook з 1 листопада стане платною. Щомісячний доступ тепер обійдеться в 2,99 доллара. Про це повідомляє УНН з посиланням на “National report”.

“Після довгих роздумів на цю тему, в кінці кінців, ми прийняли рішення про введення щомісячної плати. Якби ми не зважилися на цей крок, то соцмережа могла б перестати існувати в найближчому майбутньому“, – заявив журналістам глава і засновник Facebook Марк Цукерберг.

Представник Facebook Пол Хорнер повідомив, що введення щомісячної плати пов’язано з непростою економічною ситуацією, так як дохід від реклами виявився не таким великим, як планували раніше.

“У Facebook ми цінуємо кожного члена і ми не хочемо бачити, що будь-який користувач видалив свій рахунок тільки тому, що він не може дозволити собі щомісячну плату. Для тих, хто не може управляти вартістю, ми зробили це реально простим. У новому оновленні статусу, скопіюйте і вставте слова: “Я бідний Facebook будь-ласка відмовляюся від місячної плати. Переконайтеся, що Ви зходитесь з хештегом #FacebookMonthlyFee. Це буде інформувати відділ продажу Facebook, щоб відмовитися від будь-яких зборів, пов’язаних з вашим обліковим записом. На жаль, для безкоштовних користувачів, доступ до всіх Facebook ігор більше не буде доступною”, – зазначив Хорнер.

Довідка УНН: Facebook — найпопулярніша соціальна мережа у світі, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. Станом на червень 2014 року кількість користувачів щомісяця становить 1,32 млрд людей, більше половини яких перевіряє свій аккаунт у Facebook щодня.

Друк