Освітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

20-21 вересня 2023 року Члени Освітньо-наукового центру сімейно-центрованих практик та лабораторії інклюзивної педагогіки взяли участь в VІ Науково-практичній конференції ГО «Українська Академія Дитячої Інвалідності», яка проходила в онлайн форматі.

Організаційний комітет конференції: Володимир Мартинюк – голова організаційного комітету, голова Правління ГО «Українська академія дитячої інвалідності» (УАДІ); Оксана Назар – заступник голови організаційного комітету, Національний координатор Європейської академії дитячої інвалідності (EACD); Алла Нечай – заступник голови організаційного комітету, Національний координатор Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS).

Тематичні секції конференції:

• Аутоімунні захворювання нервової системи у дітей: аутоімунні енцефаліти, аутоімунні епілепсії. Розсіяний склероз та розсіяний енцефаломієліт. Міастенія та міастенічні синдроми;
  • Послуги раннього втручання. Мультидисциплінарна команда;
  • Сучасні інноваційні роботизовані методики реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи.

Члени Центру зосередили свою увагу саме на другій секції, основними темами обговорення на якій були: Раннє втручання: коли і як? Від протоколу до імплементації; Ei SMART: система раннього втручання для немовлят із високим ризиком проблем у розвитку; Коли і як починати ранню реабілітацію, щоб досягнути успіху; Рання реабілітація немовлят. Метод професора Козявкіна; Розвиток Бобат-терапії для формування раннього втручання; Раннє втручання: сімейна центрованість та самозарадність батьків; Раннє втручання: практичні аспекти організації для сім’ї, яка виховує дитину з церебральним паралічем.

Конференція є доступною в записі. НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯУкраїнської Академії Дитячої Інвалідності (УАДІ)

Дякуємо організаторам для дуже змістовну та цікаву конференцію!