Бінарне конкурсне відкрите заняття з психолого-педагогічної діагностики зі студентами третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти

14 листопада 2022 року доцентом кафедри дошкільної освіти Скрипник Н.І. було проведене бінарне конкурсне відкрите заняття з психолого-педагогічної діагностики зі студентами третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти.

На заняття була запрошена психологиня вищої категорії, арт-терапевтка, МАК-експертка, консультантка у методі ППТ (позитивної психотерапії) Ірина Осуховська, яка працює психологинею в загальноосвітній школі № 18 , м.  Тернополя.

Ірина Миколаївна щиро поділилась своїм багаторічним досвідом роботи психологинею, презентувала процес психодіагностичного обстеження дітей, познайомила слухачів з деякими сучасними методами діагностики особистості, а також власними розробками МАК-технологій.

Крім того, на занятті була присутня і ділилась своїм досвідом роботи з дітьми в початковій школі, магістрантка 502 групи Анастасія Довгошея, яка навчається на першому курсі магістратури факультету дошкільної та спеціальної освіти і, у той же час, працює в школі.

Важливість інформації і цікавий формат її представлення, спонукав учасників поставити низку запитань практикуючим фахівцям та активно обговорювати почуте.