Батьківські збори студентів 1-го курсу

6 грудня на факультеті дошкільної та корекційної освіти відбулися батьківські збори студентів-першокурсників. У зустрічі з батьками взяли участь декан факультету, доцент Попиченко Світлана Сергіївна, заступник з виховної роботи, доцент Бабій Інна Володимирівна, професор кафедри Рогальська Надія Василівна, заступник декана з наукової роботи, доцент Карнаух Леся Петрівна, а також куратори академічних груп.

IMG769

Декан факультету Попиченко Світлана Сергіївна ознайомила батьків, з графіком екзаменаційної сесії, з програмою дистанційного навчання Moodle, з умовами навчання на факультеті.

Доцент Бабій Інна Володимирівна повідомила присутніх про заходи, які відбулися від початку навчання, продемонструвала презентацію студентського життя під час  та поза навчанням студентів. Ознайомила батьків з майбутніми заходами, які відбудуться на факультеті під час різдвяних свят.

Професор кафедри Рогальська Надія Василівна розповіла про покликання педагога, професію вихователя.

IMG773

Після загальних зборів батьків було запрошено до аудиторій, для роботи з кураторами академічних груп. Батьки мали змогу більш детальніше дізнатися про успішність своєї дитини.

IMG772

IMG770

Друк