Аналіз залікових корекційно-розвиткових занять магістрів-практикантів 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта

19.05.2023 року керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевською І. А. було проведено чергову онлайн-зустріч з магістрами-практикантами 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з метою аналізу залікових корекційно-розвиткових занять, проведених студентами-практикантами, відповідно до завдань виробничої педагогічної практики.

Магістри-практиканти презентували та аналізували проведені залікові корекційно-розвиткові заняття в умовах інклюзивно-ресурсного центру з дітьми з особливими освітніми потребами з мовленнєвими порушеннями. Особливо треба відзначити залікові корекційно-розвиткові заняття магістрів-практикантів Олії Рогової Анни Мироненко, Крейтор Ірини, Євгенії Горобець, Руслани Степаненко, Анни Кіркічі, Вікторії Брауци, Марини Білобрової, Олени Ухової, Світлани Коваленко.

Корекційно-розвиткове заняття на тему: «Автоматизація звука [ш] та [ш’]» демонструвала студентка-практикантка Юлія Рогова яке було проведено нею у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Вінницької міської ради.

Для автоматизації звука [ш] та [ш’] у дітей з порушеннями мовлення використала комп’ютерну інтерактивну гру.

Магістрами-практикантами було проаналізовано корекційно-розвиткове заняття Олії Рогової. Практиканти висловили свої позитивні враження від використання комп’ютерних інтерактивних ігор у логопедичній роботі, адже вони цікаві, користі та актуальні для сьогодення.

Модератор зустрічі – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор, керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.