АБІТУРІЄНТИ! ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ

Державне підприємство «Інфоресурс», яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти, оприлюднило наступне звернення:

«ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до вищого навчального закладу, подані в електронній формі, у яких відображалася не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом (ВІДСУТНІЙ КОНКУРСНИЙ БАЛ), У ЄДЕБО АНУЛЬОВАНІ.
     НАГОЛОШУЄМО, що В ОСОБИСТИХ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТАХ УСІХ ВСТУПНИКІВ, заяви яких анульовані, РОЗМІЩЕНО ПОВІДОМЛЕННЯ з інформацією ПРО МОЖЛИВІСТЬ ПОВТОРНОЇ ПОДАЧІ ЗАЯВИ про допуск до участі в конкурсі на навчання до обраного ними вищого навчального закладу. Таке ж ПОВІДОМЛЕННЯ РОЗСИЛАЄТЬСЯ ЗАЗНАЧЕНИМ ВСТУПНИКАМ НА ЕЛЕКТРОННІ ПОШТИ, вказані при реєстрації особистих електронних кабінетів». (https://www.inforesurs.gov.ua/news/289-schodo-anulyuvannya-okremih-zayav-vstupnikv.html)

Приймальна комісія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини звертається до абітурієнтів із проханням переглянути свої електронні скриньки та, за необхідності, скористатися можливістю повторної подачі заяви.

Із метою надання консультацій щодо вступної кампанії та електронної подачі заяв в університеті функціонує інформаційно-консультаційний центр.

Адреса центру: вул.Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 063 227 13 77, 063 149 79 88.