Тренінг для студентів у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні

8 жовтня в УДПУ імені Павла Тичини відбувся тренінг для молді  з розкриття тем основ демократії участі, принципів роботи дорадчих органів, структури та принципів роботи різних гілок влади та налагодження конструктивної співпраці з ними.
Серед запрошених були студенти 111 та 114 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти.
Молодь ознайомиться з практичними кейсами громадської діяльності та  участі в прийнятті рішень на основі яких зможуть сформувати базові розуміння в цій тематиці та загальне розуміння громадянського суспільства.
Реалізує тренінг ГО «Черкаська Молодіжна Рада» у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Дякуємо організаторам тренінгу за цікаву зустріч.