Перейти до вмісту
24.11 на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся святковий захід з нагоди дня відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів знайомили з умовами проведення ЗНО та подальшого вступу до вищих навчальних закладів, зокрема до нашого університету. Також їм надали інформацію щодо можливості подвійного навчання.
В кінці заходу наші студенти привітали гостей своїми виступами.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0048-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0050-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0058-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0063-1-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0066-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0067-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0069-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0075-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0098-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0104-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0107-1-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0119-600x400.jpg)
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0120-600x400.jpg)