СТАЖУВАННЯ НАУКОВЦІВ УДПУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ

В листопаді поточного року кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання Алла Гембарук та директор бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини, доцент Тетяна Григоренко пройшли тижневе стажування в Університеті Порту (м. Порто, Португалія).

Метою стажування, що відбувалося в рамках програми академічної мобільності Mobile+2, було ознайомлення з навчально-методичним забезпеченням освітнього процесу на факультеті гуманітарних наук вищезазначеного університету.
Стажування проходило у центральній бібліотеці факультету під керівництвом головного бібліотекаря пані Ізабели Перейра-Лейте.

Представники нашого університету під час стажування ознайомилися із структурою та системою роботи бібліотеки, забезпеченням навчальних дисциплін підручниками та додатковою літературою, із системою роботи зі студентами з особливими освітніми потребами.

Досвід, отриманий під час стажування, – безцінний, він надихає до впровадження сучасних форм роботи, модернізації освітнього процесу, пошуку нових можливостей міжнародної співпраці.