Новини, події, оголошення

22 січня -День Соборності України!

      Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

     В українській мові «соборність» означає всеєдність, цілісність, неподільність.  Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

       З нагоди свята бажаємо всім науково-педагогічним працівникам та студентам факультету дошкільної та спеціальної освіти щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!