Настановча конференція до виробничої педагогічної практики для студентів 411/з, 412/з груп

19 січня 2022 року відбулася настановча конференція щодо організації виробничої педагогічної практики зі студентами 411з, 412з груп спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання.

В ході зустрічі, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам групових керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, ознайомила з метою та програмою виробничої практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Груповий керівник практики, Рябошапка О.В. висвітлила завдання практики, охарактеризувала вимоги до оформлення робочої та звітної документації, процедуру її подання на перевірку та особливості проведення захисту практики.

Автор: Рябошапка О.В.