Звітна підсумкова конференція студентів ІІ курсу (211, 212, 213 гр.) ОС «Бакалавр», спеціальності «Дошкільна освіта»

Впровадження компетентнісного підходу у систему професійної освіти пред’являє нові вимоги до підготовки дошкільних педагогів, які повинні мати загальнокультурні та професійні компетенції, що дозволяють стати конкурентоспроможними фахівцями у галузі дошкільної освіти.

Невід’ємною частиною освітньої діяльності в Університеті, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти є навчальна педагогічна практика.

Так, 01 листопада на звітній підсумковій конференції студенти ІІ курсу (211, 212, 213 гр.) ОС «Бакалавр», спеціальності «Дошкільна освіта» поділилися своїми враженнями про проходження практики. Своєрідним девізом майбутніх вихователів став крилатий вираз «Завтрашній день дитини – в руках вихователя!».

Під час он-лайн зустрічі студенти висловили свою думку про значущість професії вихователя, про набуття необхідних професійних якостей, обмінялися набутим досвідом, а також озвучили проблемні моменти та здійснювали спроби знайти оптимальні шляхи їх вирішення.

За підсумками конференції зі студентами було проведено рефлексію у вигляді скетчноутинга (засіб візуального відображення інформації), виокремивши найважливіші деталі і згадавши другорядні, а отже визначили головне у роботі вихователя – творча взаємодію з дітьми дошкільного віку.