Новини, події, оголошення

Звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів ІI курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (610з та 610аз груп).

01.11.2021р. – на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів ІI курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (610з та 610аз груп).

Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж практики. Відбулося обговорення особливостей вироблення творчого підходу до застосування одержаних у процесі навчання знань і вмінь, необхідних для організації дошкільної освіти; підвищення інтересу до управлінської діяльності, удосконалення професійної майстерності, під час проходження практики у дистанційному режимі.

Загалом, дана практика – чудовий спосіб для перевірки себе, саморозвитку і самопізнання. Вона допомагає розкритися і отримати нові навички, вміння та компетенції, які стануть незамінними для подальшої педагогічної діяльності.

Результати захисту виробничої педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!