Новини, події, оголошення

Звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів I курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (331з, 332з та 333з груп).

14.06.2022р. – на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами виробничої практики здобувачів I курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (331з, 332з та 333з груп).

Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж практики. Відбулося обговорення особливостей вироблення творчого підходу до застосування одержаних у процесі навчання знань і вмінь, необхідних для організації дошкільної освіти; підвищення інтересу до удосконалення професійної майстерності, під час проходження практики у дистанційному режимі.

Загалом, дана практика – чудовий спосіб для перевірки себе, саморозвитку і самопізнання. Вона допомагає розкритися і отримати нові навички, вміння та компетенції, які стануть незамінними для подальшої педагогічної діяльності.

Результати захисту виробничої педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!