Весело проводили час у “Лісовій школі”

Тяжка ситуація в країні має неабиякий вплив на наших дітей. Школи та садочки працюють у дистанційному режимі. Діти мають залишатись вдома в той час коли батьки змушені працювати. Саме тому в  Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини була створена «Лісова школа» для дітей віком 4-13 років.

10 червня із дітками, які відвідують “Лісову школу” під гаслом “Весь світ у долонях дитини” працювала команда факультету дошкільної та спеціальної освіти (Черніченко Л.А., Трофаїла Н.Д., Бевзюк М.С., Рябошапка О.В., Письменюк О.В., Вдовенко А.О.)

Наша команда розпочала свою роботу із ранкового привітання (ранкове коло), веселої руханки та естафетів на свіжому повітрі.

А для майбутніх  маленьких футболістів, які також відвідують “Лісову школу” був організований футбольний матч в якому перемогла дружба.

Опісля викладачі та студенти провели Майстер-клас із плетіння браслетів  із синьо-жовтих стрічок.

На завершення діткам було запропоновано взяти участь у розфарбуванні патріотичного малюнка долоньками рук.

Діткам дуже сподобався час проведений з командою факультету дошкільної та спеціальної освіти. Адже кожна дитина залишилась веселою, усміхненою та щасливою.