Новини, події, оголошення

ЗВІТНА ON-LINE КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ I КУРСУ ОС «БАКАЛАВР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА (331-З, 332-З ТА 333-З ГРУП).

30.11.2021р. – на інтернет платформі Google Meet відбулась звітна on-line конференція за результатами навчальної педагогічної практики здобувачів I курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта (331-з, 332-з та 333-з груп).

Студенти поділились враженнями, в яких було висвітлено роботу, яку вони проводили впродовж практики. Відбулося обговорення особливостей проходження практики у дистанційному режимі.

Загалом, дана практика – чудовий спосіб для перевірки себе, саморозвитку і самопізнання. Вона допомагає розкритися і отримати нові навички, вміння та компетенції, які стануть незамінними для подальшої педагогічної діяльності.

Результати захисту навчальної педагогічної практики показали, що усі студенти успішно пройшли практику та зуміли реалізувати її мету і завдання.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!