Інструктивна бесіда із здобувачами вищої освіти заочної форми навчання

Сьогодні, 29 листопада, заступник декана з впровадження ІКТ в освітній процес  доц. Залізняк А. М. провела інструкцію  зі студентами заочної форми навчання по роботі з системою управління дистанційним навчанням «Moodle». Роз’яснено, що «Moodle» –  модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням, системою управління курсами, віртуальним навчальним середовищем або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, студентам та адміністраторам великий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

Особлива увага була спрямована на такі види робіт, як вхід у систему та робота з курсами. Звернено також увагу студентів на те, що дана платформа містить велику кількість різноманітних навчальних елементів (так званих «модулів»), які забезпечують діалог та співпрацю між викладачем та студентами. Означена платформа дозволяє використовувати в межах навчальної дисципліни форуми, слідкувати за активністю студентів, містить зручний для користування електронний журнал оцінок.