ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІ КУРСУ ОС «МАГІСТР» 604 ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

16 листопада 2022 року відбулася звітна конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» 604 групи денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Студенти-магістранти 604 групи представили презентаційні матеріали з питань виробничої практики: складання мовленнєвих карт; розробка корекційних програм для дітей з особливими освітніми потребами; дидактичні умови проведення корекційно-розвиткових занять в умовах навчальних реабілітаційних центрів, інклюзивно-ресурсних центрів, закладів загальної середньої освіти; особливості проведення тренінгів, майстер-класів та дискусій.

В ході конференції були відзначені матеріали власних розробок Маргарити Ткаченко, Лілії Буд-Гусаїм, Олександри Мельник, Світлани Силенко, Марини Нагорської та інших.

Керівник практики доцент Надія Голуб привітала студентів 604 групи з успішним захистом виробничої практики, яка сприяла підвищенню їх професійних компетентностей як фахівців спеціальної освіти.