Неформальна освіта на факультеті дошкільної та спеціальної освіти

В умовах зростання мобільності суспільства, неформальна освіта набуває великого розвитку. Гарант освітньої програми «Спеціальна освіта» доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна разом із доктором філософії, старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Людмилою Анатоліївною провели ряд зустрічей для здобувачів другого рівня вищої освіти для ознайомлення з он-лайн платформами для дистанційного навчання в рамках неформальної освіти типу  Prometheus, Campster, Еdera та інші.

Ознайомили із сутністю означених видів освіти, правилами та процедурою перезарахування програмних результатів навчання, отриманих за рахунок інформальної та неформальної освіти.

Здобувачі проявили цікавість адже великий відсоток здобувачів проходять кожного року велику кількість семінарів, тренінгів та вебінарів з підвищення кваліфікації.