ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1 КУРСУ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ (514 групи)

29.05.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти заочної форми навчання (514 групи). Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 03.04.2023 – по 26.05.2023 р.р. на базі інклюзивно-ресурсного центру.

У ході звітної конференції практиканти демонстрували фахові компетентності відповідно до завдань та змісту практики: здатність розробляти та впроваджувати інноваційні методики корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, зокрема з порушенням мовлення; здатність ефективно взаємодіяти з батьками, різнопрофільними фахівцями на засадах партнерства; здатність оцінювати межі власної фахової компетентності; вирішення актуальних проблем у галузі інклюзивної освіти.

Магістранти представили методичні напрацюваннями у ході виробничої педагогічної практики: наочні матеріали до залікових занять, інноваційні технології логопедичної роботи. Поділилася досвідом проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами, які мають мовленнєві порушення в умовах інклюзивно-ресурсного центру.

Магістри-практиканти зазначили, що виробнича педагогічна практика дала їм можливість: організовувати та здійснювати корекційно-розвитковий супровід дітей особливими освітніми потребами з порушеннями мовлення в умовах інклюзивно-ресурсного центру; поглибити теоретичні знання та закріпити практичні уміння з фахових дисциплін. Практика сприяла саморозвитку, самопізнанню та формуванню професійних навичок.

Керівник практики, Малишевська І. А. забезпечила належний рівень організаційної, консультативної, навчально-методичної підтримки магістрам-практикантам, створила умови для дистанційного супроводу звітної конференції.

Модератор звітної конференції – Малишевська І. А.