Практичне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Форми організації навчального процесу».

26.05.2023 року доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Н. П. Голуб було проведено практичне заняття для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Форми організації навчального процесу».
       На занятті були розглянуті типи уроків в Новій українській школі в умовах інклюзивного навчання. Студенти 114 групи охарактеризували структуру комбінованих, предметних, узагальнюючих уроків, уроків засвоєння нових знань та уроків-екскурсій.

На занятті була акцентована увага до вимог та особливостей проведення однотемних та інтегрованих занять. Під час заняття студенти продемонстрували належний рівень володіння методикою проведення різних типів уроків в у мовах інклюзії.

Найкраще презентували свої доробки Н. Желєзняк, О. Білобров, В. Борейко, А. Скрипник, М. Шекіло, Д. Тарканій.
У кінці заняття Н. Голуб побажала студентам успішно скласти екзамен.