ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ЗДО

Практична підготовка є важливою складовою професійного становлення майбутніх фахівців дошкільної освіти.
На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 16 грудня 2020 року відбулася звітна конференція в режимі Video Conferencing за допомогою платформи MEET GOOGLE зі студентами 311 групи денної форми навчання, що проходили виробничу педагогічну практику в закладах дошкільної освіти згідно навчального плану з 30.11 до 11.12.20 р.

Керівник виробничої педагогічної практики (викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С.В.) намагалася забезпечити належний рівень дистанційного супроводу, надання організаційної, навчально-методичної та консультативної допомоги студентам-практикантам, підтримувала зв’язок з вихователями закладів дошкільної освіти.

Під час проходження практики студенти показали достатній рівень знань із дошкільної психології, педагогіки та методик з дошкільної освіти, а також уміння використовувати їх в освітньому процесі. Про це свідчать представлені результати роботи практикантів (плани роботи з дітьми, різноманітні відео-заняття). Студенти показали вміння раціонально поєднувати ефективні форми, методи, прийоми, види робіт на занятті. Практика допомогла студентам виробити практичні уміння і навички щодо розробки планування, працювати з наочністю, виготовляти дидактичний матеріал для занять, атрибути для ігор, бесід та інших видів діяльності, проводити відеозаняття.
В межах проведеної звітної конференції здобувачі вищої освіти висловили свої позитивні враження щодо проходження практичної підготовки.

Автор: Гарбар С.В.