ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ – ОТРИМАЙ ПОДАРУНОК ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Отримати подарунок під ялинку у новорічні свята – дитяча мрія кожного із нас, навіть якщо дитинство давно позаду.

Із початку грудня на офіційній сторінці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в Instagram стартував конкурс для талановитого студентства нашого ЗВО.

Адміністратор публічної сторінки у популярній соціальній мережі за підтримки ректорату та профкому Університету вирішили подарувати 3 подарунки тим, хто найкраще та найяскравіше продемонструє свої таланти, адже онлайн-конкурси – це чудова можливість познайомитися із абсолютно нестандартними талантами (монтаж відео, косплеї, проектування, декорування)

Що потрібно зробити для того, щоб взяти участь? Надіслати організаторам фото, відео або презентації від учасника.

Матеріали для участі надсилайте до 18 грудня 2020 року в Instagram або на udpu.edu.ua.in@gmail.com.

У День святого Миколая, 19 грудня, чотири прекрасних подарункових наборів від ректорату та профкому університету знайдуть свої власників. Ми не помилились, саме 4. Що це за ще один подарунок? Дізнайтеся на офіційній сторінці УДПУ в Instagram.