ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І КУРСУ ОС «БАКАЛАВР» 331, 332, 333 ГРУП ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

19 травня 2021 р. відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти І курсу ОС «Бакалавр» 331, 332, 333 груп денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна освіта.

Базою навчальної педагогічної практики виступили заклади дошкільної освіти та Початкова школа №1 м. Умань.

Груповим керівник була призначена :  канд. пед. наук, доц. Трофаїла Н.Д.

На захисті навчальної педагогічної практики, студенти представили презентаційні матеріали, які викликали жваву дискусію зі спогадами, порівняннями та побажаннями про шляхи підвищення ефективності  професійної підготовки  студентів.