ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» З ГОЛОВОЮ ЕКЗМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОЇ АТЕСТАЦІЇ

25 листопада 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта, освітніх програм: Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (логопедія), Дошкільна освіта. Початкова освіта, Дошкільна освіта. Психологія, щодо організації та проведення випускної атестації у режимі Video Conferencing за допомогою платформи MEET.GOOGLE та інформаційно-освітнього середовища  MOODLE.

З вітальним словом виступила Попиченко С. С. – декан факультету дошкільної та спеціальної освіти кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на необхідності та особливостях проведення випускної атестації дистанційно.

Голова ЕК – Кушнір В.М., доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти представила членів ЕК та ознайомила випускників з графіком складання випускної атестації на заочній формі навчання.

Секретар ЕК Дука Т. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини ознайомила здобувачів вищої освіти з інструктивними матеріалами, щодо організації проведення випускної атестації у дистанційному режимі для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр».

Здобувачам вищої освіти бажаємо успіху у складанні випускної атестації!