ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ПСИХОЛОГОМ УНІВЕРСИТЕТУ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася зустріч із психологом. Студенти мали нагоду разом із фахівцем дослідити природу формування внутрішньоособистісних конфліктів, познайомитися із технологією їх конструктивного вирішення.

Під час зустрічі студенти змогли переконатись, що процес формування навичок розвʼязання внутрішньоособистісних конфліктів розпочинається із принципу концентрації на проблемі, а не на людині. Ефективне опанування технік «Я-висловлювань» та «Сендвіча» дозволило студентській молоді не тільки висловлювати власну позицію, а й чути співрозмовника, демонструвати повагу та толерантне ставлення до поглядів інших людей. Рольова гра на завершення продемонструвала здатність студентів до командної взаємодії, чіткої оцінки ситуації, коригування своєї поведінки в бік зниження її конфліктогенності, адже, як переконались учасники зустрічі, рішення гострих проблем, зазвичай, шукають за круглим столом.