Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

Всесвітній день домашніх тварин «Друзі наші менші»

Вони наші друзі, члени сім’ї. Вони безкорисливо дарують свою любов та вірність, а також наповнюють наші будинки затишком. Вони піднімають настрій у скрутну хвилину. Вони – це домашні тварини.

У Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» 4 жовтня творчо та цікаво пройшов Всесвітній день домашніх тварин. Вихованці дізналися багато нового про життя домашніх тварин, принесли цікаві фотографії з домашніми улюбленцями та розповіли про них.

Спілкування дітей з тваринами виховує у них любов до живого, вміння проявляти турботу про інших і починається це з самого маленького віку. Тому наш обов’язок – виховати небайдужих людей. Людей, здатних на співчуття, взаємодопомогу, людей із щирим серцем.

Любов до тварин на сто відсотків робить нас кращими, добрішими. Тварини та люди пов’язані між собою ланцюжком життя. Це брати наші менші, хто якщо не ми буде про них піклуватися.