ЗДОРОВ’Я ТА ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ

Люди мають різні шкідливі звички, які можуть формуватися ще з раннього дитинства.

Список шкідливих звичок є великим, але спочатку слід визначитись, що розуміють під ними.

Закономірність дій, які повторюють протягом довгого часу, вважають звичкою. Що стосується шкідливості, то про неї кажуть, коли дія несе в собі потенційну загрозу для здоров’я, психологічного стану, навколишнього середовища і так далі. Якщо не знаєте, які є шкідливі звички, то ми вказуємо на найпоширеніші з них:

• куріння;
  • вживання алкоголю;
  • любов до шкідливої їжі;
  • ігроманія;
  • лихослів’я;
  • шопоголізм і так далі.

З метою попередження шкідливих звичок студенти першого курсу 111 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти з куратором Воєдило О. В. провели дискусію з використанням інтерактивних методів. Використовуючи гаджети, спроектували модель здорового способу життя та шляхи подолання шкідливих звичок.

Для того, щоб позбутися шкідливих звичок, потрібно лише одне – власне бажання і допомога родичів, близьких людей, друзів. Не втрачайте час. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Бережіть своє здоров’я. Життя прекрасне!