«Книга – скарбниця мудрості та знань».

Під таким девізом в бібліотеці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини студентам першокурсникам факультету дошкільної та спеціальної освіти офіційно вручили читацькі квитки та видали низку наукової літератури.

Працівники бібліотеки порадили студентам багато читати, адже ті, хто читають книги, частіше і довше зберігають гостроту та ясність думки.

Читання є прекрасною розминкою для мозку і розуму, і ось чому:

• читання дозволяє відволіктися від щоденних проблем та поринути у інший, вигадано-фантастичний світ;
  • читання сприяє здоровому сну;
  • читання допомагає сфокусуватися;
  • читання сприяє активній роботі мозку;
  • читання може запобігти розвитку хвороби Альцгеймера;
  • читання позбавляє від самотності;
  • читання допомагає краще виражати свої думки та переживання.

Ніколи не недооцінюйте сили слова! Немає нічого гіршого, ніж жахливо почуватися і не могти розповісти про свої переживання іншим, бо для цього просто не вистачає слів. Читання покращує, урізноманітнює і дуже розвиває мову, тож якщо книги – ваші постійні супутники, то з браком слів ви не стикнетеся!!!