Новини, події, оголошення

ЗДІЙСНЕННЯ ЯКІСНОЇ ТА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ – ПРІОРИТЕТ УДПУ

   Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини бере участь у всеукраїнському проекті з дуальної освіти IT Discovery, що засвідчено підписанням відповідного меморандуму про співпрацю з компанією Main Academy, яка запустила даний проект за підтримки Міністерства освіти та науки України, корпорації Microsoft, IT Асоціації України, благодійного фонду «Розумне майбутнє».

   Партнерами проекту виступили великі міжнародні компанії, такі як Luxoft, Global Logic, Astound, Grossum, Ring Labs та інші.

   IT Discovery дасть змогу викладачам ншого університету підвищити свій професійний та прикладний рівень, а студентам – отримати знання та досвід в сфері розробки та тестування програмного забезпечення, хмарних та мережевих технологій, які стануть їм у нагоді в подальшій професійній діяльності або дозволять розпочати свою кар’єру в IT галузі. В 2017-2018 навчальному році в рамках даного проекту планується підготувати викладачів, які будуть надавати доступну та якісну ІТ-освіту студентам.

  Крім зазначеного вище для здійснення якісної та сучасної освіти з інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, обробки та аналізу даних, системного та мережевого адміністрування викладачами нашого університету при підготовці власних курсів та для самостійного опрацювання студентами використовуються матеріали та окремі онлайн-курси Microsoft Virtual Academy, D-Link Academy, Cisco Networking Academy, які готуються під керівництвом експертів світового рівня