Засідання Ради молодих науковців факультету дошкільної та спеціальної освіти

23 березня 2023 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання РМН Факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Згідно давньої традиції до Дня науки в університеті проходить щорічний конкурс досягнень науковців за календарний рік «Кращий молодий науковець УДПУ». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців УДПУ. Згідно положення «Про конкурс «Кращий молодий науковець УДПУ» у ньому беруть участь науковці віком до 35 років, які плідно працюють за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки України.

Головою Ради молодих науковців доцентом доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дар’єю ХРИПУН було відзначено, що за результатами наукових досягнень членів Ради молодих науковців факультету дошкільної та спеціальної І етапу відбору визначено 2 місця:

І місце – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Дар’я ХРИПУН;

ІІ місце – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ірина КАЛИНОВСЬКА;

Вітаємо Дар’ю ХРИПУН із перемогою у І етапі конкурсу «Кращий молодий науковець УДПУ» на факультеті дошкільної та спеціальної освіти та бажаємо перемоги у ІІ етапі.