Новини, події, оголошення

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016.01 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА (ЛОГОПЕДІЯ)

Практична підготовка студентів є невід’ємною та обов’язковою складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців, яка сприяє закріпленню теоретичних знань та забезпечує професійне зростання.

7 жовтня 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти на платформі Meet відбулася звітна конференція за підсумками проходження виробничої педагогічної практики студентами, які навчаються за освітньою програмою «Спеціальна освіта».  Її здобутки та виклики стали предметом обговорення під час зустрічі для студентів 434-З та 435-З груп.

 

Керівник практики доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Чепка О.В. забезпечила належний рівень методичного супроводу індивідуальних та групових консультацій студентам під час проходження практики. Завдяки практичній діяльності, студенти, які проходили педагогічну практику за місцем роботи, могли ділитися своїм досвідом з іншими студентами в режимі онлайн.

Студентами була вчасно оформлена та представлена на розгляд комісії вся необхідна документація з виробничої практики, а також сучасна наочність для логопедичної роботи та її методичний опис. Звіти та матеріали практики засвідчили, що здобувачі освітнього ступеня «Бакалавр» всі завдання практики виконали у повному обсязі, продемонстрували вміння застосовувати і творчо використовувати теоретичні та методичні знання, пов’язані з особливостями професійної діяльності логопеда.

 

Автор: доц. Чепка О.В.