Захист виробничої практики 414 та 415 та 414з груп ОП “Спеціальна освіта”

13 листопада 2022 року відбулася звітна конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 414 та 415 групами ОС «бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта виробничої педагогічної практики. Згідно з наказом студенти 415 групи проходити практику в ДНЗ № 12 «Ягідка», 414 групи – в Уманській початковій школі №1, а 414з – в Комунальній установі Закладу дошкільної освіти (ясла-садку) «Ялинка» села Трушки, Фурсівської сільської ради у дистанційній формі. Керівник практики – доктор філософії, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А.

Під час звітної конференції всі студенти озвучили звіти про виконану роботу, а деякі студенти підготували ґрунтовні презентації із поглибленим описом використаних нетрадиційних методик роботи в логопедичній практиці.

Отже, варто зауважити, що всі студенти 414, 415 та 414з груп гарно справилися із поставленими завданнями практики та відповідально віднеслися до захисту практики та оформлення звітної документації