Новини, події, оголошення

Захист виробничої практики СТУДЕНТАМИ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 спеціальна освіта

            На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 18.11.2021 року відбувся захист виробничої педагогічної практики студентами 314 та 315 груп  денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта в програмі Meet-конференції, яку було організовано заступником декана з практичної підготовки, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Т. М. Дукою. Керівник практики, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А.

Студенти вчасно підключилися до онлайн-конференції  практики, активно налаштувалися на роботу.

            Виробничу педагогічну практику студенти-практиканти проходили на базі закладів дошкільної освіти за місцем проживання та в м. Умань. Змістом виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти було набуття практичних вмінь і навичок – необхідного досвіду проведення корекційної роботи в ЗДО, як логопеди.  Цікавими враженнями, досвідом проходження дистанційної практики поділилися  студенти Вдовенко Анна, Драч Анастасія, Гончарук Альона та ін.

Всі студенти гарно звітувались та презентували корекційні заняття з виговленою яскравою  наочністю.

Незважаючи на деякі технічні труднощі, зокрема, не всі могли через мобільні телефони завантажити презентації, захист практики відбувався доброзичливо, активно, студенти розповіли про позитивний досвід та результати практики, зробили висновки про важливість досвіду набуття  знань щодо специфіки корекційної роботи логопеда.

За підсумками були розроблені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації проведення виробничої педагогічної практики.