ЗАХИСТ НАВЧАльної ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

Перед початком практики керівником практики, доктором філософії, викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А.  було проведено настановчу конференцію. Під час якої викладач нагадала студентам про завдання практики, документи які потрібно підготувати по завершенню навчальної педагогічної практики.

13 квітня 2021 року відбувався онлайн захист навчальної педагогічної практики   на інноваційній платформі Meet. Під час конференції відбулося обговорення особливостей планування та проведення індивідуальних та групових занять під час проходження практики у дистанційному режимі. Студенти представили інноваційну сучасну наочність для логопедичної роботи та методичний опис її використання. Всі вчасно підготували документацію практики. Мети практики було досягнуто!