Новини, події, оголошення

Захист державної педагогічної практики

Майбутні асистенти вчителя-логопеда з успіхом захистили державну педагогічну практику 19 березня 2021 року.

 

                На звітній конференції студенти-практиканти 24-з групи заочної форми навчання ОС «молодший бакалавр» Спеціальності 016 Спеціальна освіта факультету дошкільної та спеціальної освіти в присутності  керівника практики по факультету Дуки Т.М., групового керівника-методиста  Колісник Л.В., представника від бази практики:  завідувача ДНЗ №8 «Світлячок» Осадченко Л.П. з захопленням ділилися педагогічним досвідом, який здобули на виробничій педагогічній практиці в ролі асистента вчителя-логопеда.

 

       Відзначили студенти досвітченність вчителів-логопедів дошкільних освітніх закладів та інклюзивних центрів, а також безцінну підтримку і допомогу в проведенні дистанційної практики в режимі онлайн.

                 Проведення індивідуальних, фронтальних, підгрупових занять та консультацій для батьків під пильним контролем вчителів-логопедів,  психологів – мали успіх.

              Студенти-практиканти констатували про величезний багаж вивчених і проаналізованих нетрадиційних логопедичних занять в інтернет-ресурсах.

 

               Різноваріативна  сучасна наочність для логопедичної роботи та методичний опис її використання захопили всіх присутніх на конференції.

                В режимі онлайн, використовуючи різноманітні засоби зв’язку, в тісній співпраці з батьками студенти-практиканти успішно працювали з вихованцями.

                Програму практики виконано повністю!

                Радість від досягнених результатів не мала меж.

Так тримати!

 

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Колісник Л.В.