Новини, події, оголошення

«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

15.09.2021 року 111 група (куратор Дудник Н.А.) факультету дошкільної та спеціальної освіти відвідали персональну виставку заслуженої майстрині народної творчості, народного декоративного розпису України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасник обласних та всеукраїнських виставок сучасного декоративно-прикладного  мистецтва Олени Василівни Поліщук. Уманська майстриня познайомила студентську молодь з картинами і працями які знайомі далеко за межами Умані та України.

 

По картинах Олени Василівни, написаних за мотивами українських народних пісень, оповідань та легенд можна вивчати стародавню історію та  сучасне українське мистецтво. Цікавою була змістовна розповідь автора про кожну картину. Студенти, затамувавши подих, слухали про народження та етапи створення шедеврів, своєрідність та манеру виконання творів, дізналися про джерела натхнення народної майстрині.

Кожен із відвідувачів залишив маленьку згадку про відвідини виставки, сфотографувавшись поряд із автором та її картинами. А книга відгуків поповнилася побажаннями творчого натхнення, плідної праці та здоров’я.

«Мамина вишня», «Дерево життя», «Диво-квітка», «Щасливе дерево» –  яскраві і заряджені позитивною енергетикою розписи Олени Василівни мають свою мову. Вони промовляють до нас кольорами, символами, таємними числами, цікавою історією.

Нам дуже приємно відзначити, що Олена Василівна рік працювала доцентом кафедри дошкільної освіти нашого факультету. Колеги стверджують, що вона фахівець високого рівня, педагог, визнана творча індивідуальність з яскраво вираженим талантом уміти творчо, по своєму працювати на основі традиційного народного розпису.

Її мистецьке кредо – творити людям добро. Вся її творчість пронизана любов’ю до рідної землі, до свого народу.

Кожен із відвідувачів залишив маленьку згадку про відвідини виставки, сфотографувавшись поряд із автором та її картинами. А книга відгуків поповнилася побажаннями творчого натхнення, плідної праці та здоров’я.

Здоров’я Вам, вельмишановна, Олено Василівно, нових картин, щастя, творчої наснаги!  

 

Автор тексту: Наталія Дудник