МАЙСТЕР –КЛАС «Паперовий світ іграшок»

Здобувачі 111 групи (куратор Дудник Н.А.) стали учасниками чудового дійства – майстер-класу талановитої підкорювачки різнокольорового паперу, молодої , сучасної майстрині по виготовленню іграшок з Вати та Серветок», нашої випускниці Марії Кулинич,  який з успіхом пройшов на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Марія поділилася секретами виготовлення іграшок  з усіма охочими, у цікавій і доступній формі розповідала, як творити паперові шедеври, відповідала на запитання, спілкувався з усіма, хто зацікавився технікою.

Присутні мали можливість не тільки виконувати запропоновані об’ємні іграшки  з паперу та вати, але й отримали корисні знання, розвивали просторову уяву, фантазію, мислення, моторику рук, естетичні смаки, акуратність, наполегливість; які в подальшому зможуть використовувати в практичній діяльності з дітьми.

Виготовлення іграшок захопила своєю яскравістю, насиченістю кольорів і майстерністю виконання. отримали задоволення і приємні незабутні враження.

Учасники майстер-класу отримали задоволення і приємні незабутні враження  та понесли до своїх осель красиву іграшку , зроблену власними руками під керівництвом Марії, яка стала результатом відображення паперових модулів у єдине ціле.

Автор тексту: Наталія Дудник