Новини, події, оголошення

З днем молоді!

25 червня в Україні відзначаться День молоді – свято тих, хто молодий не лише роками, а й душею. Кажуть, всі ми родом з юності і в душі до глибокої старості залишаємося молодими, тож можна стверджувати, що сьогоднішнє свято стосується кожного.

Молодість прекрасна чудовими і неповторними хвилинами. У цей час негаразди сприймаються легко, все хочеться пізнати, скрізь встигнути. З палким, зацікавленим поглядом, з безмежною енергією, бажанням працювати, приносити користь іншим молоді люди дивляться на світ. Мрійливі, закохані, натхненні, вони з оптимізмом крокують у майбутнє, відкривають нові горизонти, сміливо підкорюють вершини.

Із радістю вітаю із цим святом студентство нашого університету та факультету! Ви – майбутні будівничі нашого міста й держави, вже завтра ваші енергія, завзяття і наполегливість знаходитимуть втілення у бізнесі та політиці, у науці та промисловості, у спорті та мистецтві. Перед вами відкриті сьогодні всі дороги, і яку б кожен із вас не обрав, прагніть якнайповніше реалізувати себе, вміло використовуйте свої знання і досвід, дбайте про власну ідентичність та пам’ятайте про вічні людські цінності. Пишаємось вашими нинішніми досягненнями і, впевнений, гордитимемось майбутніми професійними та життєвими перемогами.

Тож у цей літній теплий день щиро бажаю молоді життєвої радості, позитиву, драйвової енергії, чудових мрій, креативних ідей та успішних проектів, кохання та щастя. Нехай не вичерпується натхнення і творчість, а опорою у вашому житті нехай зажди будуть батьки, вірні друзі та найдорожчі люди.

Любіть свою країну, шануйте свою родину, будьте впевненими у своїх силах!