Новини, події, оголошення

Я – ПАТРІОТ СВОЄЇ КРАЇНИ

Відповідно до указу №53/2022 Президента України Володимира Зеленського було проголошено 16 лютого Днем єднання, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

16.02.2022 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти  з метою посилення патріотичних почуттів студентів та відповідно до розпорядження ректора «Щодо проведення заходів з недопущення вчинення дій терористичного характеру» було проведено виховну бесіду. Виховний захід із здобувачами вищої освіти було організовано (дистанційно)  доцентами кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Авраменко О.О.  і Кравчук Н.П.

Під час спілкування зі студентами, було наголошено про недопустимість їх участі в телеграм-чатах та телеграм-каналах за тематикою «деанонімізації» (Інтернет-спільноти, у яких поширюються фото- та відеоматеріали завідомо неправдивих повідомлень про загрози вибухів, процесу евакуації та перевірки об’єктів «мінування», надсилаються повідомлення з проханням «замінувати» навчальні заклади, тощо) та застережено щодо кримінальної та адміністративної відповідальності за здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру.

Відтак для надання практичних порад студентам факультету у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з терористичними актами, запропоновано ознайомитись із методичними рекомендаціями, які визначені у  Кодексі цивільного захисту України та Законі України «Про боротьбу з тероризмом».