ВИРОБНИЧА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» 311-313 ГРУП ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

4 лютого 2022 року відбулась настановча онлайн‑конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІІІ курсу 311-313  груп заочної форми навчання.

Керівники практики (доц. Залізняк А. М., доц. Дудник Н. А, викладач Гарбар С. В. ) ознайомили здобувачів вищої освіти  із метою, завданнями та особливостями проходження виробничої педагогічної практики. Майбутніх студентів‑практикантів було детально ознайомлено з програмою даної практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики. Також керівники практики ознайомили студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно буде надати наприкінці виробничої педагогічної практики.

Бажаємо студентам третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти заочної форми навчання отримати гарні враження від практичної діяльності!