Іноземна мова у житті студента

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення.  Не потрібно боятися вивчати іноземні мови. Так, це складний довготривалий процес, її не вивчиш без складнощів та помилок. Але не помиляється лише той, хто нічого не робить, а кожна наша помилка ‒ це безцінний досвід.

4 лютого  студенти 2 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти розпочали вивчати  навчальну дисципліну «Методика навчання дітей іноземної мови».  Перша лекція на тему : «Рurpose, tasks, principles, teaching materials preschoolers of foreign language».

Студенти ознайомилися з планом лекції : The purpose of preschool foreign language learning; foreign language communicative competence; learning objectives; principles of teaching preschoolers a foreign language; teaching aids.

Під час лекції студенти мали змогу удосконалити свої знання з іноземної мови та почути її в оригіналі.