Випускниця факультету дошкільної та спеціальної освіти відкрила власний логопедичний кабінет

Мова – духовне багатство народу (Василь Сухомлинський) – саме під таким гаслом випускниця магістатури, спеціальності 016 Спеціальна освіта, факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Юлія Щеглова відкрила приватний логопедичний кабінет “Від А до Я” в м. Вінниця, район Вишенька.

Серед логопедичних послуг, які буде надавати Юлія є:
– діагностика мовленнєвого розвитку;
– постановка, автоматизація звуків української мови( закріплення звуків в активному словнику);
– розвиток активного словника;
– ігри спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, мислення, логіки та уяви;
– логопедичний масаж;
– корекція заїкання;
– запуск мовлення;️
– розвиток загальної та дрібної моторики.
Варто відзначити, що диплом магістра у кабінеті Юлії знаходиться на почесному місці чим ми і пишаємось!

Отож, вітаємо Юлію та бажаємо величезних досягнень у професійній сфері, швидкого поліпшення навичок спілкування у найскладніших відвідувачів. Гарного настрою, нових методологічних підходів у вирішенні практичних завдань дефектів мовлення та їх виникнення. Радості, достатку, здоров’я і успіху!

Всіх хто зацікавився і потребує логопедичної допомоги  звертайтеся за номером тел: +380685801060 (Юлія Щеглова),  https://www.facebook.com/yuli.scheglova або в приватні повідомлення.