Випускниця факультету дошкільної та спеціальної освіти відкрила власний логопедичний кабінет
Мова – духовне багатство народу (Василь Сухомлинський) – саме під таким гаслом випускниця магістатури, спеціальності 016 Спеціальна освіта, факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Юлія Щеглова відкрила приватний логопедичний кабінет “Від А до Я” в м. Вінниця, район Вишенька.
Серед логопедичних послуг, які буде надавати Юлія є:
– діагностика мовленнєвого розвитку;
– постановка, автоматизація звуків української мови( закріплення звуків в активному словнику);![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7c/1/16/1f9e0.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7c/1/16/1f9e0.png)
– розвиток активного словника;![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t13/1/16/1f308.png)
– ігри спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, мислення, логіки та уяви;![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f320.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f320.png)
– логопедичний масаж;![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f445.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f445.png)
– корекція заїкання; ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta6/1/16/1fae2.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta6/1/16/1fae2.png)
– запуск мовлення;![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
![️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
– розвиток загальної та дрібної моторики.![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1/16/1f938.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t67/1/16/1f450.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1/16/1f938.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t67/1/16/1f450.png)
Варто відзначити, що диплом магістра у кабінеті Юлії знаходиться на почесному місці чим ми і пишаємось!
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/289344685_1553155601868542_2124632990799702045_n-600x600.jpg)
Отож, вітаємо Юлію та бажаємо величезних досягнень у професійній сфері, швидкого поліпшення навичок спілкування у найскладніших відвідувачів. Гарного настрою, нових методологічних підходів у вирішенні практичних завдань дефектів мовлення та їх виникнення. Радості, достатку, здоров’я і успіху!
Всіх хто зацікавився і потребує логопедичної допомоги звертайтеся за номером тел: +380685801060 (Юлія Щеглова), https://www.facebook.com/yuli.scheglova або в приватні повідомлення.
![](https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/289402153_1553113021872800_8745762136315160156_n-480x600.jpg)