ЛОГОПЕДИЧНІ ВІДЕОЗАНЯТТЯ, «МАРАФОН ДРУЖБИ» ТА ПОРАДИ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ: ОНОВЛЕНО РУБРИКУ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

Рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» на  сайті МОН України поповнено новими матеріалами, що містять логопедичні відеозаняття від педагогів з Умані (випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини ).

Відділ дошкільної освіти МОН України подякував усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в нелегкий час воєнного стану.

Інформація для студентів та науково-педагогічних працівників ⇓⇓⇓

Зацікавлені можуть надсилати авторські матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net із позначкою: «Матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту» (обов’язково вказувати авторів, назву закладу та його місце розташування – область, місто/село)»).